slider-1
slider-2
slider-3

Elginay Hakkında

1994 yılında 400m² alanla otomotiv yan sanayine ilk adımı atan firmamız sürekli iyileşme mantığı ile 2006 yılına gelindiğinde Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde 11500m²’ lik kapalı alan ve 8500 m² lik açık alanlarda hizmetlerini yürütmektedir.

Gelişimi tüm alanlara yaymaya çalışan Elginay, 6 çalışanı ile çıktığı yola, 5 Mühendis 5 arge tekniker,5 kalite kontrol teknikeri ve 140 işçi kadrosu ile üretime devam etmektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız makine parkını genişleterek hatasız çalışma yöntemleri ve üretim kapasite artırma yöntemleri geliştirmektedir.

Ürün çeşitliliğinin artırılması çalışmaları sonucunda otomotiv sanayi yanında çelik konstrüksiyon imalat ve montaj sektörüne girilmiştir.

Vizyon

Sektörüne parça tasarlayıp üreten, ulusal ve uluslar arası piyasada markalaşmış, aranan kurum haline gelmektir. Bu vizyon doğrultusunda her türlü altyapı, teknolojik gelişme ve personel yatırımları artarak devam edecektir.

Misyon

Her türlü, ticari ahlaki ve hukuki kurallara uyan, kaliteli ürünleri, istenilen miktarda ve zamanında teslimatı, müşteri memnuniyetini ve çalışanlarının mutluluğunu kendine ilke edinmiş sürekli gelişime açık örnek şirket olmak.